Materiały pakowe – kartony, folie

Tanie Przechowanie to nie tylko doskonałe rozwiązanie dla przechowywania, ale również oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości materiałów pakowych, aby Twój dobytek był zawsze w najlepszym stanie

Dlaczego wybrać nasze materiały pakowe?

  1. Jakość, na którą Możesz Liczyć: Nasze materiały pakowe są starannie wyselekcjonowane, aby sprostać najwyższym standardom.
  2. Konkurencyjne Ceny: Oferujemy atrakcyjne ceny, dzięki którym dbanie o swoje mienie nie obciąży zbytnio Twojego portfela.
  3. Dostawa Bezproblemowa: Zamówienia dostarczamy szybko i bezpiecznie, abyś mógł zacząć pakowanie bez zbędnych opóźnień.
  4. Ekspert w Przechowywaniu: Jako specjaliści w dziedzinie self storage, znamy potrzeby naszych klientów i dostosowujemy naszą ofertę do Waszych oczekiwań.

Zaufaj nam na każdym etapie Twojej podróży przechowywania. Dzięki naszym solidnym materiałom pakowym, Twoje cenne przedmioty będą zabezpieczone, a Ty zyskasz spokój ducha.

Zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach przechowywania oraz dostępnych materiałach pakowych. Razem z nami przechowywanie staje się łatwe i bezpieczne!

Karton 510g/m2 – 620x330x300 – 10zł/szt.

Karton 510g/m2 – 330x310x340 – 7zł/szt.

Taśma – klej na bazie kauczuku – 6zł/szt.

Folia pęcherzykowa – 2 warstwowa 120cmx1000cm – 140zł

Folia strech – 1,5 kg – 34 zł

Kłódka Gerda– 29zł

Dostawa materiałów pakowych na terenie Trójmiasta – 30zł

Odbiór osobisty w siedzibie firmy – 0zł

Wysyłka kurierem – 30zł