Boksy magazynowe Gdańsk

Zapewniając szeroki wybór boksów w magazynowych na terenie Gdańska oraz elastyczne warunki wynajmu, jesteśmy pewni, że nasza oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Skontaktuj się z nami już dziś, aby znaleźć idealne rozwiązanie magazynowe w sercu Gdańska.

Dostępność i bezpieczeństwo 

Zapewniamy najwyższą jakość usług magazynowych, dostępnych 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.  Nasze boksy magazynowe w Gdańsku są idealnym rozwiązaniem, gdy potrzebujesz bezpiecznej przestrzeni do przechowywania swoich przedmiotów.

Elastyczność i różnorodność 

Oferujemy szeroką gamę rozmiarów boksów, które z pewnością spełnią Twoje indywidualne potrzeby. Możliwość wynajmu na krótki lub długi okres gwarantuje elastyczność dopasowaną do Twojego harmonogramu i budżetu.

Łatwość i wygoda 

Zlokalizowane w strategicznym miejscu w Gdańsku, nasze boksy gwarantują łatwy dostęp, nie tylko samochodowy, ale i komunikacyjny. Prosty proces wynajmu sprawi, że szybko i bezproblemowo zyskasz dodatkową przestrzeń, której potrzebujesz.

BOKS 1,5m2

cena za miesiąc

180/BRUTTO


prywatny boks o powierzchni 1,5 metra kwadratowego

BOKS 3m2

cena za miesiąc

245/BRUTTO


prywatny boks o powierzchni 3 metrów kwadratowych

BOKS 6m2

cena za miesiąc

440/BRUTTO


prywatny boks o powierzchni 6 metrów kwadratowych

BOKS 9m2

cena za miesiąc

550/BRUTTO


prywatny boks o powierzchni 9 metrów kwadratowych

BOKS 12m2

cena za miesiąc

730/BRUTTO


prywatny boks o powierzchni 12 metrów kwadratowych

HALA m2

cena za miesiąc

60/BRUTTO


wolna przestrzeń magazynowa na hali – cena za 1 metr kwadratowy

boksy magazynowe Gdańsk

Tagi : boks magazynowy Gdańsk boksy do przechowywania Gdańsk boksy magazynowe cennik Gdańsk boksy magazynowe do wynajęcia Gdańsk boksy magazynowe Gdańsk box magazynowy Gdańsk boxy do wynajęcia Gdańsk boxy magazynowe Gdańsk małe magazyny do wynajęcia Gdańsk wynajem boksów magazynowych Gdańsk wynajem boxów magazynowych Gdańsk